SOLAR-electro | Акумулятори для сонячних батарей (панелей), ціни підключення

У двадцять першому столітті зелена енергетика прийшла як вихід в складній екологічній ситуації. Сонячна енергія абсолютно не шкідлива для навколишнього середовища, в даному випадку немає шкідливих викидів і теплового випромінювання, яке згубно позначається на планеті. Тому підвищеним попитом користується установка сонячних батарей і акумулятор для сонячної станції.

Також Вас може зацікавити ціна за монтаж сонячні батареї.

SOLAR-electro | Акумулятори для сонячних батарей (панелей), ціни підключення

Вагомим і одним з головних переваг сонячних панелей, поряд з екологічною чистотою є їх висока ступінь економічності, в даному випадку ви станете незалежні від централізованої системи електрозабезпечення та зможете повністю задовольнити потреби свого домогосподарства в електроенергії, зможете безпроблемно користуватися електрикою, навіть в разі поломки на станції або обриву проводів.

Як відомо, сонячні панелі, перетворюючи промені найбільшої зірки Сонця, утворюють постійний струм, який необхідно перевести в змінний, в зв'язку з чим потрібно додатково купити інвертор. Щоб зберігати електроенергію в той час, коли її виробляється більше, ніж споживається, знадобиться купити акумулятор для сонячних батарей.

Якщо ви хочете купити акумулятор для сонячної електростанції (АКБ для сонячних панелей), то вам доведеться досліджувати ринок, ознайомитися з технічними параметрами, дізнатися акумулятор для сонячних батарей ціна. У цій статті ми зробимо для вас огляд найкращих моделей акумуляторів для сонячних батарей.

Також Вас може зацікавити комплект сонячної електростанції.

Навіщо потрібні акумулятори для сонячних панелей

Перед покупкою багато споживачів задаються питанням про те, які акумулятори краще для сонячних батарей? Не слід ставитися до акумулятор для сонячної батареї як до звичайного розхідника і думати, що його якість не принципова при монтажі сонячної електростанції. Дехто примудряється заощадити і встановлювати для сонячних батарей звичайні автомобільні акумулятори, але в даному випадку цей варіант виявляється не з кращих, оскільки акумулятори автомобільні призначені для пікових лавиноподібних навантажень, неправильне використання обладнання непризначеного для конкретних цілей, може призводити до поганих наслідків.

Навіщо потрібні акумулятори для сонячних панелей

Інша річ, коли ви купуєте спеціально призначені для сонячних електростанцій сонячні акумулятори Львів, в цьому випадку акумулятор для сонячної батареї прекрасно підійде по типу і зможе витримати всі навантаження, він буде запасати електроенергію вдень і віддавати її ввечері для потреб вашого будинку.

Основні переваги гелевих акумуляторів для сонячних батарей

Акумулятор для сонячної електростанції повинен мати великий циклічний ресурс. До складу цих акумуляторів входить абсорбуючий електроліт гелів, який в рідкому вигляді знаходиться в спеціальних осередках. Різні сполуки на основі кремнію можуть призводити до значного згущення електроліту, який при їх додаванні може мати пастоподібний вигляд.

Основні переваги гелевих акумуляторів для сонячних батарей

Гелеві акумулятори не обслуговуються, що означає, що в процесі експлуатації в них не треба оплачувати долив води.

Крім рекомбінації газів і необслуговування поліпшена формула електроліту дає гелевим акумуляторам хорошу ступінь циклічності. Акумулятори звичайні погано переносять сильні розряди, в них знижувати розряд нижче 50% дуже шкідливо, гелевий акумулятор може перенести і 30% розряду, навіть будучи глибоко розрядженим і вийде з низького розряду без будь-яких серйозних наслідків.

Гелеві акумулятори мають хороший циклічний режим і можуть оптимально відслужити близько п'яти років.

Акумулятор для сонячної електростанції чудово витримує низькі температури і стійкий до корозії.

У акумуляторів АКБ GEL низька чутливість до розрядів і високий циклічний ресурс, тоді як у акумуляторів AGM краще струмовіддача. Досить складно порівнювати класи акумуляторів, все залежить від того, які саме технології застосовує фірма-виробник, тому вибираючи акумулятор уважно ознайомтеся з технічними характеристиками і читайте відгуки на сайті.

Якщо необхідно домогтися збільшення ємності ланцюга, то її можна нарощувати розмістивши кілька акумуляторів. Поєднавши послідовно 6-12 акумуляторів можна отримати 48 Вольт.

Переваги карбонових акумуляторів для сонячних батарей

Технології, розраховані на роботу електричних приладів далеко від розетки, розвиваються набагато повільніше, ніж хотілося б. У випадку з акумулятори для сонячних електростанцій існують кілька недоліків:

Переваги карбонових акумуляторів для сонячних батарей
  1. розмір джерела живлення;
  2. швидке вичерпання ресурсу.

Виробники шукають рішення між продуктивністю і габаритами, значно зменшуючи розміри моделей акумуляторів, але не на шкоду якості і продуктивності. Другу проблему - швидкої вичерпності ресурсів в циклічній безперебійній роботі, усунути набагато складніше.

Фірми-виробники провели безліч експериментів з наповненням акумуляторів, в результаті чого з'явилася на ринку новинка - карбонові акумулятори для сонячних панелей. Вони відносяться до класу тягових батарей і мають поліпшені технічно-експлуатаційні властивості. Новинку представила відома фірма Luxeon, запропонувавши на ринку нову лінійку карбонових акумулятори для сонячних батарей LX, в яких домішка вуглецю додана в свинцеві пластини, що мають такі переваги:

  • великий ресурс роботи;
  • малий струм розряду;
  • прискорений заряд;
  • оптимальну ціну АКБ для сонячних панелей.

Термін служби акумулятори для сонячних батарей визначає циклічний режим роботи. Акумулятор для сонячної батареї Luxeon LX може без значної втрати ємності пережити більше двох тисяч зарядів і розрядів, тому він в найкращому режимі функціонує близько двох років, незначна втрата заряду спостерігається на третій рік, але 3 тисячі зарядів розрядів - стандартний цикл роботи цих акумуляторів без заміни.

Якщо акумулятор для сонячної батареї експлуатується в постійному режимі, то не завжди може знайтися час для його підзарядки. Акумулятор для сонячної електростанції Luxeon LX володіє прискореним зарядом, а це означає, що цей акумулятор можна набагато швидше ввести в експлуатацію після його повного розряду.

Карбонові акумулятори потрібно експлуатувати подаючи на них струм навантаження, яке не перевищує 10 частини ємності, оскільки збільшення струму знижує ефективність роботи акумулятора, який призначений до малого струму розряду.

Приймаючи рішення купити акумулятор для сонячних батарей слід розуміти, що вирішальним фактором у багатьох випадках буде ціна акумуляторів для сонячних електростанцій. Карбонові акумулятори - новинка на ринку, тому й коштують вони відповідно дорожче, але ця ціна виправдана їх поліпшеними технічними характеристиками. Це відмінна альтернатива традиційним акумулятори для сонячних панелей, яка окупиться протягом недовгого часу. Тому якщо прийшов час купити акумулятори для сонячних електростанцій, то сміливо вибирайте карбонові.

Також Вас може зацікавити купити сонячні панелі.

Літієві акумулятори для сонячних батарей Львів

Акумулятор для сонячної панелі поряд з інвертором повинен бути якісним і простим у використанні і справа тут не стільки в ціні, скільки в технічних параметрах пристрою. Якщо ви хочете купити дійсно правильний акумулятор для сонячної панелі, то зверніть увагу на літієві акумулятори. Їх маса в 3-4 рази менше ніж у аналогів, а щільність енергії майже в 3 рази вища, вони можуть працювати в найширшому діапазоні температур і прослужать близько 20 років без поломок. Число циклів літій іонні акумулятори для сонячних батарей Львів варіює в межах від 3 до 6 тисяч зарядів/розрядів. Такий акумулятор для сонячної панелі повністю екологічно безпечний і досить економічний.

Літієві акумулятори для сонячних батарей

Виробники літієві акумулятори для сонячних батарей не бояться експериментів з електролітом, постійно додаючи нові компоненти, такий динамічний рух призводить до вдосконалення і прогресу, виводячи літієві акумулятори на перші місця за популярністю. З'єднання літію з залізом, фосфатами і марганцем створює нові сполуки, здатні приймати великі розряди струму, служити більш тривалий час і надійно. Найкращими виробниками літієві акумулятори для сонячних батарей вважаються фірми LG Chem та Powerbank (Tesla).

Також Вас можуть зацікавити монтаж сонячних електростанцій.

Правила вибору акумулятора для сонячної панелі

Приймаючи рішення купити акумулятори для сонячних батарей зверніть увагу на наступні технічні характеристики:

  • масу;
  • ємність;
  • кількість циклів;
  • термін служби.

Вибирайте моделі з більшою ємністю, кількістю циклів і терміном служби, але меншою масою. При наявності бюджету віддайте перевагу сучасним літій-іонним моделям, а якщо кошти обмежені, то купіть гелеві акумулятори. Також звертайте увагу на ударостійкість корпусу, несхильність до корозії, габаритну компактність. У звичайному режимі заряджайте акумулятор на 50%, не встановлюйте його під прямими сонячними променями, при цьому найкраще експлуатувати акумулятор в температурному режимі +20-25 градусів за Цельсієм.

Пам'ятайте, що підключення до програми «Зелений тариф» може принести вам відчутний прибуток.

Купуйте в нашій компанії акумулятори для сонячних панелей і ви зможете придбати високу якість за прийнятною вартістю.

Також Вас може зацікавити зелений тариф для підприємств.