Інвертор для сонячних батарей 3 кВт, ціна встановлення

Сонце - найбільша зірка, яка дарує світло і сонячне випромінювання, і яку люди використовують в різних цілях. Без енергії Сонця неможлива обробка полів і збір врожаю, а однією з цілей, яка переслідує людство, є вироблення сонячними батареями електроенергії. Установка сонячних батарей - чудовий вихід в тій ситуації, коли необхідно забезпечити домогосподарство дешевою і екологічно чистою електроенергією, при цьому слід врахувати, що багато сонячних електростанцій оснащено інвертор для сонячних батарей 3 кВт.

Також Вас може зацікавити сонячні батареї установка.

Інвертор для сонячних батарей 3 кВт, ціна встановлення

Види і правила використання сонячних установок

Використовуючи сонячні батареї, люди перетворюють енергію Сонця в електричну, яка виходить на порядок дешевше, ніж із загальнодоступної мережі. Вперше кремнієві фотоелементи були застосовані на супутниках в космосі, це відносно тихий, стабільний, надійний і чисте джерело енергії.

Види і правила використання сонячних установок

На сьогоднішній день сонячна електрика застосовується в багатьох галузях народного господарства і використовується в домогосподарствах. Дуже добре зводити сонячні електростанції в віддалених районах де немає електромереж, тому вони незамінні для заміських будинках. Для перетворення струму геліосистеми потребують інвертор для сонячних батарей 3 кВт і акумулятори. Також від геліосистем можуть працювати буї та телекомунікаційні системи. Але не тільки для тих домогосподарств, де немає загальної мережі потрібні сонячні батареї, вони можуть бути з успіхом використані і як додаткове або резервне джерело електропостачання. У більшості випадків сонячні батареї працюють паралельно із загальною мережею електропостачання. Більшість країн світової спільноти зацікавлене в сонячній енергетиці, тому існує безліч податкових пільг на поставки такої електрики і закупівлю обладнання. Особливо розвинені кредитні програми в Китаї, США, Індії, Японії, розвивається ця галузь і в Україні, де установка сонячних батарей набирає стрімко обертів.

Також Вас може зацікавити підключення сонячних батарей.

Розрізняють такі види сонячних фотоелектричних установок:

  • автономні;
  • з'єднані з мережею;
  • резервні.

Якщо немає підключення до мережі, але сонячні батареї з встановленим інвертор для сонячних батарей 3 кВт Львів генерують енергію для живлення холодильника, телевізора, насосу, електроінструменту і інших побутових приладів, то такі системи називають автономними. Фотоелектричні установки називають сполученими з мережею в тому випадку, якщо крім геліосистеми використовується і загальнодоступна мережа. В даному випадку надлишок електроенергії можна продавати державі за програмою «Зелений тариф». Так, влітку можна продавати електроенергію державі, а взимку, коли мало сонячних днів і стоїть похмура погода живити електрикою будинок. Якщо до вашого будинку підведена мережа поганої якості, то використовуйте резервні геліосистеми з гібридним інвертором 3 кВт, які використовуються в тих випадках, коли спостерігається недостатність або погана якість стандартної мережі. В даному випадку, крім інвертор для сонячних батарей 3 кВт, також будуть потрібні акумулятори та генератор.

До основних переваг сонячної енергетики відноситься:

  • відновлюваність;
  • економічна вигода;
  • доступність;
  • екологічна чистота.

Якщо такі енергоресурси як вугілля, торф або нафта не підлягають відновленню і є вичерпними, то сонячна енергія - поновлюване джерело енергії. Згідно з даними NASA енергії Сонця вистачить ще на шість мільярдів років. Багатьох цікавить питання, про те чи можна побудувати велику кількість сонячних електростанцій, відповідаючи на нього слід зазначити, що Земля освітлює 120 тисячами терраватт сонячного світла, що більш ніж в двадцять разів перевищує загальносвітову потребу. Ця енергія постійна, її не можна перевитрачати і її в вистачить багатьом майбутнім поколінням.

Сонячна енергія доступна в будь-якій точці планети, як в екваторіальних широтах, так і в будь-якій точці України. Саме тому на сьогоднішній день сонячна енергетика приходить на зміну поновлюваних джерел енергії і це є правильним кроком на шляху захисту навколишнього середовища в умовах глобального потепління. Як виробництво, так і установка сонячних електростанцій, не виробляє шкідливих викидів. Геліосистеми при роботі не виробляють шумів, вони економічні і мають низькі експлуатаційні витрати, а прослужити сонячні батареї можуть більше 25 років.

Сонячна енергетика швидко розвивається і з кожним роком з'являються все більш нові технології, а обладнання суттєво знижується в ціні. Вже сьогодні є інноваційні тонкоплівкові матеріали і навіть штори з фотоелементів.

Також Вас може зацікавити ціни на сонячні батареї.

Переваги інверторів для сонячних батарей 3 кВт Львів

Гібридний інвертор 3 кВт необхідний в геліосистемах для перетворення напруги від батарей в 220 В. Популярні як потужні високочастотні, так і низькочастотний гібридний інвертор 3 кВт. Якщо говорити більш детально про низькочастотні інвертори, то в них застосовується частота 50 Гц, яка знаходиться в повній відповідності з частотою загальнодоступної мережі. Ця частота характерна для трансформатора, який є перехідною ланкою між навантаженням і інвертором. До недоліків низькочастотних інверторів відноситься вага і ціна, найчастіше такий інвертор важко підняти, настільки багато він важить (до 60 кілограм). Так багато важить мідь, що знаходиться в інверторі, що багато в чому впливає і на вартість.

Переваги інверторів для сонячних батарей 3 кВт

Потужність споживання вашого домогосподарства менше 1000 Вт? Тоді віддайте перевагу високочастотним інверторам, а ось якщо споживання буде досягати 3000 Вт, то придбайте низькочастотні інвертори.

Також Вас може зацікавити установка сонячних панелей на даху.

Гібридний інвертор 3 кВт - відмінний вихід для електростанцій. Вони бувають розраховані на 12, 24, 48 В, інвертори з такою напругою можна використовувати для забезпечення будинку електроенергією. Якщо інвертор потрібен для будинку, де не велике навантаження, то купуйте інвертор з напругою 12 В (наприклад, тільки для опалювального котла), якщо ж навантаження буде складати 4-5 кВт, то найкраще купувати інвертори 24 В або 48 В.

Стабілізатором напруги називають прилад, який може вирівнювати напругу в мережі, в тому випадку, якщо вона занадто висока або дуже низька. Навіть якщо в мережі всього 120 В, то хороший стабілізатор може підняти його до 220 В і знизити напругу, якщо в мережі воно, наприклад, досягає 270 В. Новітні моделі стабілізаторів володіють 8 порогами перемикання. Інвертори з вбудованими стабілізаторами не підходять для тих випадків, якщо немає мережі взагалі, але вони добре вирівнюють напругу, якщо є загальнодоступна мережа.

Також існують інвертори з вбудованими сонячними контролерами, які необхідні для того, щоб сонячні панелі підключити безпосередньо до акумуляторів. Головним завданням сонячного контролера є перетворення високої напруги сонячних батарей в характерну для акумулятора низьку напругу. На даний момент на ринку не так багато інверторів з вбудованими сонячними контролерами, але вони присутні і їх можна купити вклавши оптимальний бюджет.

Звернувшись в нашу компанію ви зможете купити гібридний інвертор 3 кВт у Львові, сонячні панелі, акумулятори, кріплення - все, що необхідно для забезпечення безперебійної роботи сонячної електростанції.

Також Вас може зацікавити ціна на зелений тариф.