Інвертор для сонячних панелей 10 кВт, ціна на монтаж

На даний момент на планеті спостерігається енергетична криза, коли попит на енергетичні ресурси значно перевищує пропозицію. Споживання енергії важлива частина людської життєдіяльності, це фактор покращення життя. Тому установка сонячних батарей з інвертор на 30 кВт може гарантувати надходження екологічно чистої енергії.

Також Вас може зацікавити установка сонячних панелей на землі.

Інвертор для сонячних панелей 10 кВт, ціна на монтаж

Установка фотоелектричних систем

Сонячною станцією називають сонячні батареї з установкою всього необхідного обладнання: інвертора, акумулятора, контролера, підключенням кабелів і використанням кріплення. Подібні фотоелектричні системи є поширеною практикою в Україні.

Також Вас може зацікавити сонячна електростанція під ключ.

Установка фотоелектричних систем

У тих випадках, коли немає централізованої загальнодоступної мережі, використовуються автономні фотоелектричні станції, їх потужності достатньо для того, щоб живити освітлення, роботу телевізора, радіо, водяного насосу і холодильника. Такі системи складаються з сонячних батарей, контролера, що підтримує структури, інвертор на 30 кВт, акумуляторів.

Якщо ваш заміський будинок розташований там, де є електрична мережа, то доцільно звести з'єднані з мережею фотоелектричні станції, тоді частина домашнього обладнання буде забезпечуватися від мережі, а частина від енергії Сонця. В даному випадку інвертор Хуавей 30 кВт буде використаний для з'єднання з мережею сонячних панелей. Сонячні батареї слід встановити на південній стороні даху під оптимальним кутом нахилу.

Якщо у вашому селищі загальнодоступна мережа ненадійна, то в такому випадку встановлюються резервні сонячні станції, які необхідні в тих випадках, коли немає живлення від мережі. Такі системи можуть поставляти сонячну електрику для живлення мікрохвильовки, телефону, телевізора або комп'ютера, забезпечувати енергією електроприлади в тих випадках, коли відбувається відключення від мережі.

Також Вас може зацікавити сонячна батарея.

Переваги інвертора для сонячних батарей 30 кВт

Інвертор для сонячних батарей 30 кВт необхідний для перетворення напруги, що надходить від геліосистеми в 220 В. Інвертор для сонячних батарей 30 кВт може мати різні модифікації і бути як низькочастотним, так і високочастотним. Якщо у вашому будинку передбачаються малі навантаження, то можна купити дешевший низькочастотний прилад, якщо ж навантаження великі, то буде потрібно високочастотний інвертор 30 кВт ціна якого буде трохи вище.

Переваги інвертора для сонячних батарей 30 кВт

Мережевий інвертор 30 кВт являє собою прилад з підключеним контроллером.

Мережевий інвертор 30 кВт енергію від сонячних батарей напруга, яка знаходиться в межах 200-600 В, перетворює в напругу, яка підходить для загальнодоступної електричної мережі 220 В. Оскільки як на вході, так і на виході напруга висока, то це дозволить обходитися без трансформаторів. Пам'ятайте про те, що при відносно невеликому домашньому споживанні електроенергії вона вся йде на ваші потреби. Якщо видався сонячний день, а в будинку практично немає енергоспоживання, то ця енергія постачається за програмою «Зелений тариф» в загальнодоступну мережу, тому лічильник буде змотувати свідчення. Якщо ж ви хочете зберегти електроенергію для того, щоб скористатися нею пізніше, то вам будуть потрібні акумулятори.

Також Вас може зацікавити купити сонячні батареї для дому.

Коли відключають мережу 200 В, то інвертор не дає на виході 220 В, навіть в разі погожого сонячного дня.

Гібридний інвертор для сонячних батарей 30 кВт є однією з найкращих моделей.

Гібридний інвертор для сонячних батарей 30 кВт добре синхронізується з мережею і поставляє туди сонячну енергію, цей інвертор робить мережу потужнішою при перевантаженнях. Цей інвертор продовжить свою роботу навіть в тому випадку, якщо в мережі зникне 220 В, важливо відзначити, що при напрузі 220 В в мережі акумуляторні батареї не псуються.

Мережевий інвертор 30 кВт має достатній резерв, що дозволяє йому працювати навіть в тому випадку, коли в мережі немає 220 В. До переваг інвертор 30 кВт ціна якого цілком доступна більшості українців відноситься те, що він може підтримати трифазну напругу. Тому придбання інвертора для сонячних батарей 30 кВт є відмінним рішенням як для дому, так і для офісу або промислового підприємства. Такі мережеві інвертори 30 кВт можуть гарантувати:

  • синус на виході;
  • безліч функціональних можливостей;
  • хороший заряд.

Інвертор Нuawei 30 кВт Львів як найкраще рішення для сонячної електростанції

Інвертор Хуавей 30 кВт, ціна якого знаходиться в межах 77 тисяч гривень є одним з кращих рішень, коли мова заходить про оснащення геліосистеми.

Інвертор huawei 30 кВт (інвертор Хуавей 30 кВт) відноситься до трифазних і знадобиться для перетворення напруги в 220 В. Його використовують в сонячних системах потужністю 30 кВт, як для домашнього вжитку, так і для продажу електроенергії державі за «Зеленим тарифом».

Цей інвертор має широкий діапазон дії, він поліфункціональний і тому є відмінним рішенням для геліосистем, що складаються з безлічі панелей. Інвертор huawei 30 кВт Львів - сучасний прилад, що має зручний графічний дисплей, що дозволяє знімати якісні показники. Інвертор Хуавей 30 кВт легко монтується, він не дуже складний в установці, підключити його може практично будь-який майстер і навіть любитель.

Мережевий інвертор 30 кВт Львів, перетворюючи напруження, піднімає ККД до 98%, прилад обладнаний монітором і 4 МРРТ-трекера, має кілька рівнів захисту. Алгоритм збору енергії дозволяє істотно підвищити ефективність поставок електроенергії і при цьому не надто важливий рівень освітленості. Інвертор huawei 30 кВт має низький рівень шумів і захист від замикання. Монтувати пристрій можна як вдома, так і зовні будівлі.

Інвертор huawei 30 кВт - найкраще рішення в тих випадках, коли ви хочете вдома отримати екологічно чисту і дешеву енергію.

Отже, сонячні електростанції - хороший спосіб турботи про навколишнє середовище, але все ж і їм притаманні деякі недоліки, до яких відносяться:

  • дорожнеча обладнання;
  • складність утилізації сонячних батарей;
  • мала щільність потужності.

До факторів, які стримують розвиток сонячної енергетики відноситься висока вартість обладнання. Так, на початковому етапі необхідно вкласти в облаштування геліосистеми значні грошові ресурси, що в складних економічних умовах України, можуть зробити не всі громадяни. Але це питання на сьогоднішній день може бути вирішене шляхом видачі кредитів на розвиток сонячної енергетики. Ще одним недоліком сонячних батарей є те, що вони можуть виробляти електроенергію тільки в сонячні години і не можуть її виробляти в похмурі дні, і вночі і це слід враховувати, збираючись побудувати сонячну електростанцію.

Якщо ви хочете придбати оптимальне за вартістю і якістю обладнання для оснащення сонячних електростанцій, такі як акумулятори, сонячні батареї, інвертори або кріплення, то звертайтеся в нашу компанію. Фахівці фірми допоможуть вам з вирішенням усіх юридичних формальностей, швидко доставлять обладнання на об'єкт і зроблять його своєчасний монтаж.

Сонячна станція гарантує високу якість електроенергії, яку ви зможете використовувати в своєму домогосподарстві.

Також Вас може зацікавити ціна зеленого тарифу.