Інвертор для сонячних батарей 5 кВт, встановлення, ціна

Основним джерелом енергії для сонячних електростанцій є енергія найбільшої зірки - Сонця, яка щедро віддає енергію, якої вистачить на мільйон років. Даний вид енергії невичерпний і екологічний, електрика сонячних електростанцій коштує дешевше, цю енергію можна отримувати без ризиків постійно і стабільно. Основним обладнанням, яке знадобиться для оснащення геліосистеми стануть акумулятор та мережевий інвертор 5 кВт.

Також Вас може зацікавити монтаж сонячних панелей.

Інвертор для сонячних батарей 5 кВт, встановлення, ціна

Як впливають геліосистеми на навколишнє середовище

Останні кілька десятиліть значно погіршилася ситуація на планеті, це пов'язано з викидами шкідливих газів в атмосферу, створенням парникового ефекту. Тому важливим є використання відновлюваних джерел енергії, які не несуть катастрофічних наслідків для планети, не шкодять людям і тваринам.

Також Вас може зацікавити сонячні електростанції під ключ.

Як впливають геліосистеми на навколишнє середовище

На відміну від інших видів електростанцій, електростанції сонячні, в яких використовуються інвертор для сонячних батарей 5 кВт, не приносять шкоди повітрю, воді або грунту. Сонячна енергія - це чиста енергія майбутнього. При виробництві сонячних панелей не використовуються шкідливі речовини, монтаж геліосистем чи не порушується грунтоформуюючих процесів, а ремонт і очищення сонячних батарей не приносить значної шкоди навколишньому середовищу, оскільки сонячні панелі очищаються за допомогою звичайної води.

Фахівці в галузі енергетики відповідально заявляють про те, що якщо людство перейде з атомних електростанцій на сонячні, то це істотно знизить ризики забруднення навколишнього середовища.

Деякі вважають, що використання сонячних батарей з усім супутнім обладнанням, таким як акумулятори або інвертор для сонячних батарей 5 кВт є недоцільним, оскільки це нерентабельно і занадто дорого. Але така думка є не вірна. До безперечних плюсів використання сонячних панелей відноситься їх тривалий період експлуатації, так за 25-30 років їх ресурс буде вичерпаний тільки на 20%. Сонячні батареї не виробляють шуму, працюють без палива. Якщо ви встановите у себе на ділянці геліосистему з гібридний інвертор 5 кВт, то ви не будете вдихати шкідливі викиди, зможете спокійно без шумів милуватися природою. Енергії, що виробляється геліосистемою, вистачить і як на роботу пральної машини, телевізора і холодильника, так і на підсвічування в саду і обігрів басейну. Якщо звичайні генератори заводяться тільки після декількох спроб, то сонячні батареї з встановленим мережевим інвертором 5 кВт і акумулятором будуть поставляти електроенергію цілодобово. При цьому вартість електроенергії буде значно нижче, ніж від загальної електромережі, а при підключенні до програми «Зелений тариф» через кілька років ви зможете окупити свою сонячну електростанцію.

Кремнієві фотоелементи містять мало деталей, тому практично не схильні до поломок, вони складаються зі спеціального скла і плівок, що відбивають сонячні промені і при цьому можуть витримувати як сильні вітри, так і сніг, дощ або град.

Також використання сонячних панелей в якості будівельного покрівельного матеріалу є дуже естетичним. Враховуйте, що сонячні батареї виробляють менше енергії в похмуру погоду і взимку. Ідеальним є установка сонячних панелей з інвертор для сонячних батарей 5 кВт, якщо ви час від часу приїжджаєте на дачу, також цей варіант підійде і в тому випадку якщо ви постійно проживаєте в заміському будинку.

При використанні сонячних панелей тримайте їх в чистоті і постійно очищайте поливаючи зі шланга, акумулятори будуть працювати тільки при позитивних температурах.

При правильній установці сонячні батареї стануть автономною системою електропостачання, поліпшать умови проживання і створять підвищений комфорт. Користуватися електроенергією в будь-який час доби вам буде дуже зручно і практично.

Особливості мережевих інверторів 5 кВт Львів

Мережевим інвертором 5 кВт називають спеціальний прилад, який перетворює низьку постійну напругу в змінну 220 В. Саме інвертори є центральним устаткуванням геліосистем поряд з сонячними батареями, вони придатні як для автономної, так і для резервної систем електропостачання.

Також Вас може зацікавити сонячні панелі.

Особливості мережевих інверторів 5 кВт

У будинках і на промислових об'єктах інвертори потрібні для роботи акумулятора і постачання електроенергією. При установці інвертора в геліосистемі його використання може істотно знизити вартість електроенергії, мережевий інвертор 5 кВт також знадобиться для похідних умов або якщо ваш будинок розташований далеко від загальної системи електропостачання.

Більшість інвертор для сонячних батарей 5 кВт мають безліч складних функціональних особливостей, вони можуть бути з чистим або модифікованим синусом. Інвертори роблять як по високочастотній, так і по низькочастотній технології.

Інвертори можуть випускатися як на стандартних трансформаторах, так і на торах, що мають округлу форму. Бувають інвертори виконані із стабілізуючою функцією, в інших же встановлюють спеціальні контролери. Розрізняють мережевий інвертор 5 кВт і гібридні інвертори 5 кВт. Найбільш дорогі моделі оснащені екранами, на яких можна бачити графіки. Наприклад, модифікований синус має форму прямокутника, тоді як синусу чистому властива гладка крива. За словами фахівців такі прилади як холодильники і насоси гірше працюють при використанні модифікованого синуса, в результаті вони будуть гудіти і перегріватися, а опалювальні котли і зовсім не можуть працювати при модифікованому синусі. Але все ж при покупці мережевий інвертор 5 кВт у Львові слід врахувати, що пристрої з модифікованим синусом будуть трохи дешевше, наприклад, його можна придбати для таких приладів як електроінструмент, комп'ютери.

Якщо ви купуєте гібридний інвертор 5 кВт для таких приладів як дриль, ноутбук, невеликий пилосос, то вам знадобиться високочастотний інвертор, який ще називають автомобільним. Цим приладам притаманний невеликий розмір, а ціна їх трохи нижче.

Також Вас може зацікавити вартість сонячних батарей для приватного будинку.

Гібридний інвертор 5 кВт Львів виробляє перетворення напруги, при цьому для роботи будуть потрібні конденсатори і невеликий трансформатор. До недоліків високочастотних інверторів відносяться випромінювання електромагнітних завад і не дуже висока надійність.

Також існує поняття пускової потужності, яка багато в чому відрізняється від номінальної, в даному випадку при включенні приладу не відбувається стрибка струму і це добре позначається на роботі електроприладів.

Наша компанія професійно займається поставками обладнання для сонячних електростанцій. У нас можна купити:

  • гібридний інвертор 5 кВт;
  • акумулятори;
  • сонячні батареї;
  • кріплення.

Якщо ви хочете, щоб були дотримані всі юридичні формальності і було можливе підключення до державної програми «Зелений тариф», то краще всього замовити обладнання у нас. В асортименті широкий вибір сонячних панелей китайського, американського, європейського та українського виробництва. Наші фахівці швидко виїдуть на об'єкт і здійснять монтаж геліосистеми.

Сонячні електростанції є кроком у майбутнє, вони принесуть у ваш будинок чисту і екологічну електроенергію.

Також Вас може зацікавити зелений тариф ціна.