Мережевий Інвертор для сонячних батарей 10 кВт, монтаж, ціна

Такі джерела енергії як кам'яне і буре вугілля, горючі сланці, нафта і газовий конденсат відносяться до вичерпних і на даний момент на планеті спостерігається їх недостатність. До того ж при згорянні вони виділяють в атмосферу шкідливі речовини, які призводять до забруднення повітря і створення парникового ефекту. Тому сучасні вчені і технічні співробітники зосередили свою діяльність на розвиток відновлюваної енергетики та залученні таких ресурсів як вода, біомаса, вітер і сонячна енергія.

Сонце освітлює землю 120 тисячами тераватт енергії, якої з надлишком вистачить як для теперішніх, так і для майбутніх поколінь, в зв'язку з чим установка сонячних батарей є послугою популярною з підключенням інвертора для сонячних батарей 10 кВт у Львові.

Також Вас може зацікавити установка сонячних панелей.

Мережевий Інвертор для сонячних батарей 10 кВт, монтаж, ціна

Основні тенденції розвитку енергетики у Львові

Згідно з прогнозами споживання енергетичних ресурсів до 2025 року їх залишеться зовсім небагато. Постійне спалювання органічного палива призводить до шкоди навколишнього середовища. Вичерпання вугілля і нафти відбудеться вже в 2050 році, інших вичерпних ресурсів вистачить на століття. Сприятливо позначитися на загальній екологічній ситуації може задіяння поновлюваних джерел енергії і значна економія.

Також Вас може зацікавити сонячна електростанція купити.

Основні тенденції розвитку енергетики

У зв'язку з такими процесами, що спостерігаються в природі і суспільстві, зростає необхідність в гібридних сонячних електростанціях, які найкращим чином підійдуть для віддалених селищ.

В Україні багато населених пунктів, які віддалені від центральної електромережі, на даний момент вони забезпечуються електроенергією від дизельних електростанцій і хорошою альтернативою їх є будівництво сучасних геліосистем з підключенням гібридного інвертора 10 кВт. Якщо на даний момент бензинові та дизельні електростанції повністю залежать від підвезення паливних ресурсів і вимагають витрачання бюджету на паливо, то з переходом на сонячну енергетику дана проблема буде вирішена. Геліосистеми з сонячним інвертором 10 кВт можуть без поломок пропрацювати не менше трьох десятиліть.

Використання сонячних станцій буде сприяти поліпшенню життя населення селищ, набагато покращить економічну ситуацію і піднімуть рівень життя і доходів за рахунок підключення до програми «Зелений тариф», сонячні електростанції швидко окупляться і стануть приносити прибуток.

Обмежувати зведення фотоелектричних систем може тільки висока вартість обладнання, але таке капіталовкладення може окупитися за 5-6 років. Тому на сьогоднішній день виділяються субсидії і широко впроваджуються в практику системи кредитування джерел сонячної енергії. Застосування сонячних систем електропостачання допоможе скоротити витрачання вичерпних джерел енергії і поліпшити електропостачання віддалених селищ.

Особливості застосування інвертора для сонячних батарей 10 кВт

Сонячний інвертор 10 кВт вкрай необхідний при зведенні сонячних станцій з фотоелементами він потрібен для перетворення напруги в 220 В придатних для загальної електромережі. Ви можете вибрати багатофункціональний мережевий інвертор 10 кВт різної модифікації, які мають цілий ряд можливостей. Такі інвертори не виробляють шумів, працюють тихо і практично, а встановити їх може як початківець монтажник, так і досвідчений майстер.

Також Вас може зацікавити купити сонячні батареї.

Особливості застосування інвертора для сонячних батарей 10 кВт

Кожен інвертор для сонячних батарей 10 кВт має режим підтримки генератора, таким чином, в даному випадку відбувається додавання потужності інвертора з акумуляторами. Якщо використовувати мережевий інвертор 10 кВт з генератором, то цей прилад зможе обслуговувати великі пускові потужності.

Сучасний гібридний інвертор 10 кВт є найбільш затребуваними в сучасних умовах, оскільки поєднує як мережеве, так і автономне перетворення. Це практичні пристрої, які оптимізують роботу геліосистем з акумуляторами, вони з легкістю перетворять змінні показники струму в напругу 220 В. Дані прилади синхронізують роботу електромережі і віддають в неї надлишки електричної енергії, при цьому працювати вони можуть і автономно. Якщо живлення електромережі відключається, то гібридний інвертор 10 кВт використовує електрику накопичену в акумуляторах. Гібридний інвертор 10 кВт один з кращих, але і дорогих приладів, який ви можете придбати для своєї фотоелектричної станції. Він відмінно підходить для підключення обладнання до програми «Зелений тариф». Найкращими вважаються гібридний інвертор 10 кВт фірм:

  • Fronius;
  • Abi-Solar;
  • Axioma Energy;
  • Growatt.

Інвертор для сонячних батарей 10 кВт Львів може бути встановлений пріоритет акумуляторів і часу їх заряду. Якщо у вашому будинку двухтарифні лічильники, то ви можете налаштувати інвертор таким чином, щоб зарядка акумуляторів проводилась тільки в нічний час. У режимі ЕКО електроенергія з акумуляторів може бути використана і вдень для живлення холодильника, пральної машини, телевізора, мікрохвильової печі, насосів, світлодіодного підсвічування.

Інвертор для сонячних батарей 10 кВт може працювати з акумуляторами будь-яких моделей, його можна з успіхом встановити як з гелевими, так і з кислотними або лужними акумуляторами. Інвертор для сонячних батарей 10 кВт хорошої якості гарантує чотирьохстадійний заряд і може мати кілька регулювань. Такий інвертор може пропрацювати з залізо-фосфатними акумуляторами більше трьох десятиліть і за цей час не потребують ремонту.

Сонячний інвертор 10 кВт можна безпосередньо підключати до комп'ютера для моніторингу, в даному випадку при покупці вам буде запропоновано програмне забезпечення, яке потрібно буде використовувати для моніторингу обладнання. Цікаво, що можливий віддалений доступ до обладнання і ви зможете керувати сонячними батареями і інвертором перебуваючи в будь-якій точці планети, особливо це зручно в тих випадках, коли в заміському будинку ви проживаєте тільки в літній період, а осінь і зиму проводите в міській квартирі.

Наша компанія є комерційною організацією, що пропонує комплексні рішення по установці сонячних систем. З урахуванням побажань замовників розробляються конкретні методи установки геліосистем. До основних наших цілей належить допомога в автономному електропостачанні, отриманні чистої і безпечної для навколишнього середовища сонячної енергії. Генеруючи сонячну електрику, багато власників домогосподарств можуть добре заробити, підключившись до програми «Зелений тариф», яку широко проводить в життя українську державу.

Також Вас може зацікавити сонячні панелі для будинку.

Сонячні електростанції добрі не тільки для постачання енергією домогосподарств, з їх допомогою можна живити електричні прилади і електроінструмент, підсвітити сад і підігріти воду в басейні, але вони також використовуються і для енергопостачання фермерських господарств і млинів.

Концепція нашого підприємства передбачає створення сонячних електростанцій з урахуванням новітніх технологій, у нас ви можете вибрати і купити все необхідне обладнання:

  • сонячні батареї;
  • акумулятори;
  • інвертори;
  • кріплення.

За бажанням ви можете віддати перевагу сонячним батареям американського або європейського виробництва, а можете купити дешевші батареї і сонячні інвертори 10 кВт китайського або українського виробництва.

Зведення сонячних станцій - це хороше капіталовкладення, яке буде виступати гарантією дбайливого ставлення до навколишнього середовища та вкладу в екологію.

Також Вас може зацікавити зелений тариф ціна.