Купити інвертор для сонячних батарей (панелей) | SOLAR-electro

У зв'язку з глобальним потеплінням, появою озонових дір, вирубкою лісів і осушенням великих територій, людству довелося зіткнутися з екологічними проблемами. На сьогоднішній день актуальною відповіддю на складну екологічну ситуацію на планеті стало використання так званої зеленої енергетики (енергії Сонця, води, вітру, біомаси).

Саме тому домашні і промислові сонячні електростанції активно вводяться в експлуатацію. Для того, щоб створити діючу сонячну електростанцію необхідно закупити наступне обладнання:

Купити інвертор для сонячних батарей (панелей) | SOLAR-electro
  1. сонячні панелі;
  2. контролери заряду;
  3. акумулятори;
  4. інвертор для сонячних батарей.

Якщо акумулятори знадобляться для створення запасу електроенергії, то сонячний інвертор буде потрібно для перетворення параметрів постійного струму і приведення його у відповідність з загальноприйнятим стандартом.

Також Вас може зацікавити монтаж сонячних панелей ціна.

Підбираючи обладнання для сонячних систем, не обійтися без мережевий інвертор для сонячних батарей, врахуйте в даному випадку ряд важливих показників, якими є загальна потужність приладів і потужність навантаження.

Параметри для визначення напруги

На ринку широкий вибір сонячний інвертор, так інвертори для сонячних електростанцій можуть бути як дванадцяти або двадцяти чотирьох вольтовими, так і сорока восьми або дев'яноста шести вольтовими. Наприклад, дванадцятивольтові моделі можуть поставляти силу струму 83 А. Для використання в побуті необхідний постійний струм, якщо він виявиться занадто великим, то необхідно буде застосувати товстий провід з мідною серцевиною, щоб ліквідувати втрату електроенергії.

Параметри для визначення напруги

Оскільки з'єднати ряд інвертори для сонячних електростанцій неможливо, то, купуючи мережевий інвертор, врахуйте потужність і напругу, розрахуйте чи вистачить цих показників для безперебійного постачання електроенергією вашого домогосподарства. Для забезпечення побутових потреб цілком вистачить інвертора для сонячної електростанції розрахованого на 24 В, в той час як для промислових електростанцій, які постачають електроенергією великі підприємства і торгові комплекси, будуть потрібні інвертори для сонячних електростанцій з більшою потужністю.

Також Вас може зацікавити сонячні електростанції ціна.

Правила вибору інвертора для сонячних батарей

Сонячний інвертор повинен забезпечувати на виході необхідну потужність. Перед тим як купити мережевий інвертор, слід проаналізувати форми імпульсів струму. Імпульс струму у недорогих бюджетних моделей нагадує форму трикутника або прямокутника і підходить для живлення різного устаткування, головне, щоб їх пристрій не містив ламп розжарювання.

Правила вибору інвертора для сонячних батарей

Для численних типів техніки і електроінструменту підходять сонячні інвертори з імпульсом струму синусоїда.

Купуючи інвертор для сонячної електростанції врахуйте ККД, який практично у всіх сучасних моделей становить не менше 90%.

Ви повинні знати про те, як інвертор сонячних панелей функціонує в той час поки заряджаються акумулятори, навіть при відсутності живлення, ці моделі можуть перетворюватися в ДБЖ і ними можна живити, наприклад, комп'ютер. Але в такому разі слід врахувати, що енергоємність і потужність моделей такого типу буде мінімальною.

Інвертор для сонячних батарей повинен мати правильну і докладну систему індикації, а також елементи, які захищають його від перегріву. Найкращим варіантом для покупки буде інвертор для сонячної батареї, який може винести навантаження в 1,5-2 разів більше ніж номінальне навантаження, тоді ви без страху зможете користуватися усіма домашніми нагрівальними приладами. Щоб мережевий інвертор для сонячних батарей не відключати під час стрибків струму потрібно купити прилад більшої потужності. Ряд інвертор сонячних батарей після розрядки акумулятора автоматично підключає нову лінію, що дозволяє використовувати зайву електричну енергію для обігріву лазні або басейну.

Також Вас може зацікавити сонячна батарея ціна.

Купуючи інвертор для сонячної батареї пам'ятайте про те, що якщо сонячні батареї споживають менше 10 кВт, то краще використовувати однофазну, а не трифазну напругу. Це не тільки допоможе заощадити на придбанні мережевий інвертор для сонячних батарей, а й раціонально розвести фази.

Навіщо потрібен гібридний інвертор

Гібридний сонячний інвертор відрізняє абсолютно особлива, притаманна лише йому, архітектура. Розташована всередині гібридний інвертор схема дозволяє йому функціонувати паралельно з джерелами струму, такими як електромережа або генератор. В даному випадку виходить одночасне живлення як від сонячних панелей, так і від мережі.

Навіщо потрібен гібридний інвертор

Гібридний інвертор, який використовується при установці сонячних батарей, забезпечує безперебійну роботу і може витримувати підвищення пікових навантажень. Якщо рівень споживання електроенергії зменшується, то інвертор для сонячних панелей переходить в режим зарядки і цю зелену енергію можна буде використовувати в подальшому, коли в ній настане необхідність.

Визначаючись з покупкою інвертори для сонячних електростанцій або «серця» своєї електростанції слід врахувати всі найбільш важливі завдання сонячних панелей і зіставити ці критерії з функціями, які можуть виконувати, прилади, які купуються. Підбираючи гібридний інвертор слід звернути увагу на можливість його роботи від однофазної або трифазної мережі, алгоритм режимів і форму вихідної напруги.

Гібридний інвертор для сонячних батарей має кілька ступенів захисту, він добре захищений від:

  • перепадів температури (є функція охолодження);
  • короткого замикання.

Герметичний закритий корпус запобігає потраплянню всередину приладу сміття і пилу.

Також Вас може зацікавити сонячні панелі на дах.

Огляд моделей інверторів

Одними з кращих в світі вважаються інвертор для сонячних панелей французької фірми Schneider Electric, яким притаманні високі якісні характеристики і поліфункціональність. Їх випускають в щільному добре закритому корпусі, який практично не схильний до корозії. Даний тип інверторів відмінно підходить для дахових установок сонячних панелей. Виробник здійснює контроль якості на всіх етапах виробництва, випускаючи виключно придатні прилади, що забезпечує найбільший термін експлуатації. Ці інвертори відмінно підійдуть для електростанцій потужність яких становить 3-20 кВт.

Огляд моделей інверторів

Виробник TBS Electronics забезпечує споживачів якісними инверторами з 1996 року, це голландська фірма, яка піклується про споживачів, реалізуючи інвертор для сонячних панелей Львів (175-3500 Вт). Для цих інверторів характерна синусоїда на виході, обладнання добре захищене від перевантажень.

Мережевий інвертор Kostal має потужність від 1,5 до 20 кВт і автоматичний вимикач струму, монітор, лічильник SO. Цей вид мережевий інвертор відмінно підійде для конструкції розумний будинок, завдяки добре захищеному корпусу, їх можна встановити як всередині приміщення, так і зовні. Гарантія виробника на даний вид техніки становить 5 років.

Тайванські інвертор для сонячних панелей ABi-Solar представлені гібридною лінійкою. Оскільки вони укомплектовані контролерами, то можуть працювати і як інвертори, і як контролери, і як зарядка. Їх рідкокристалічний монітор стежить за параметрами вашої електростанції. ККД цих моделей піднімається до 93%, а корпус забезпечений додатковим пилозахистом. Особливо популярними серед населення є гібридні моделі інверторів серії НТ, які відрізняє найкращу якість збірки.

Якщо ви розраховуєте купити інвертор для сонячних батарей Львів недорого, то зупиніть свій вибір на продукції китайської фірми GoodWe. Лінійка інвертор для сонячних батарей даної фірми включає якісне обладнання різної потужності. Разом з приладами продається програма, яка дозволяє враховувати параметри геліосистеми в зв'язку з розташуванням сонячних батарей по сторонах світу. Ви легко можете контролювати роботу інвертора віддалено за допомогою планшета або мобільного телефону.

Як підключити інвертор для сонячних батарей у Львові

Нормальна і стабільна робота геліосистем залежить від правильного підключення інвертор для сонячних батарей. Пам'ятайте про те, що до кабелю пред'являється ряд вимог. Він повинен володіти максимально можливим перерізом, при цьому довжина проводу повинна бути мінімальною (не більше трьох метрів). Найкращим розміщенням інвертора є його установка безпосередньо біля сонячної панелі.

Уважно перевірте підключення проводів, оскільки неправильне підключення проводу може викликати іскріння і спричинити за собою пожежу.

Найбільш хорошим рішенням при установці інвертора є використання обв'язки гібридного типу, де після зарядки акумулятора інвертор включає контролер.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо ви вирішили купити прилади для електростанцій. У нас ви знайдете не тільки найширший вибір сонячний інвертор, мережевий інвертор, гібридний інвертор, а й сонячні батареї, кріплення, акумулятори.

Кредо нашої компанії - висока якість за доступними цінами. Купуючи у нас інвертор для сонячної електростанції або будь-яке інше обладнання для домашніх або промислових геліосистем, ви зможете переконатися в найвищій якості продукції. В даному випадку ви будете повністю впевнені в тому, що електрична енергія, що виробляється сонячними панелями вистачить для живлення всіх електроприладів і обігріву будинку, а також для продажу державі за програмою «Зелений тариф», в даному випадку ви зможете не тільки окупити свою електростанцію, але і залишитися з прибутком. Залишайте заявки на сайті і менеджер компанії зв'яжеться з вами в найближчий час.

Також Вас може зацікавити зелений тариф для юридичних осіб 2019.