Сонячні панелі
100-400 Вт від різних виробників сонячних батарей
 • 270 Вт 90 $
 • 280 Вт 95 $
 • 300 Вт 100 $
 • 325 Вт 125 $
 • 330 Вт 126 $
 • 340 Вт 129 $
Детальніше
 • 290 Вт 130 $
 • 300 Вт 135 $
 • 315 Вт 144 $
 • 350 Вт 138 $
 • 420 Вт 165 $
 • 440 Вт 184 $
Детальніше
 • 260 Вт 84 $
 • 270 Вт 87 $
 • 285 Вт 100 $
 • 310 Вт 108 $
 • 330 Вт 103 $
 • 400 Вт 144 $
Детальніше
 • 260 Вт 100 $
 • 280 Вт 98 $
 • 285 Вт 92 $
 • 340 Вт 128 $
 • 405 Вт 162 $
Детальніше
 • 285 Вт 117 $
 • 300 Вт 190 $
 • 320 Вт 223 $
Детальніше
 • 320 Вт 235 $
 • 330 Вт 235 $
 • 340 Вт 240 $
Детальніше
 • 100 Вт 90 $
 • 150 Вт 118 $
 • 270 Вт 100 $
Детальніше

SOLAR-electro: купити сонячні батареї, ціни на сонячні панелі

У зв'язку з подорожчанням основних енергетичних ресурсів і шкоди екології, яка наноситься традиційною енергетикою, на порядок денний виходить енергетика сонячна, яка з кожним роком стає все більш популярною в світовому співтоваристві.

Сонячні панелі або сонячні батареї сьогодні можуть дозволити собі практично кожен, сонячна батарея 100 Вт доступна за ціною кожному українцеві, а в приватних домогосподарствах можна встановлювати сонячні електростанції до 30 кВт. Якщо ще якихось років двадцять тому дозволити собі сонячні панелі 400 Вт могли тільки найзаможніші громадяни, то сьогодні ціни на обладнання для сонячних електростанцій значно знизилися. Згодом вкладення в сонячну енергетику окупається, оскільки в Україні діє «Зелений тариф», згідно з яким надлишок електроенергії можна за вигідними цінами продавати державі.

Також Вас може зацікавити зелений тариф ціна.

SOLAR-electro: купити сонячні батареї, ціни на сонячні панелі

Як правильно вибрати сонячні панелі Львів

Купити сонячні панелі - означає забезпечити своє домогосподарство альтернативним джерелом енергії. Здавалося б, просто купити сонячну батарею, але коли постає вибір між сонячною панеллю 100 Вт, сонячною панеллю 150 Вт, сонячною батареєю 200 Вт 12в, сонячною батареєю 300 Вт або сонячною панеллю 400 Вт, то виникає ряд питань.

Також Вас може зацікавити вартість сонячних батарей для приватного будинку.

Як правильно вибрати сонячні панелі

Принцип роботи сонячних панелей досить простий. Як тільки на них потрапляє світло найбільшої зірки - Сонця, сонячні батареї починають виробляти електричний струм.

Сонячна батарея являє собою покриту фосфором і бором пластину, а для сонячної електростанції 200 Вт таких пластин потрібно кілька десятків. Бром сприяє утворенню нульових частинок, тоді як завдяки фосфору з'являються вільні радикали, які, переміщаючись, виробляють електрику. Даний вид електрики, що виробляється сонячною батареєю 100 Вт або сонячною панеллю 150 Вт, підходить для всіх потреб домогосподарства. Також необхідною умовою є підключення інвертора, який переробляє сонячну енергію в постійний струм 220 В, покупка ж генератора, який накопичує енергію, дозволить користуватися нею в будь-який час доби, незалежно від того чи сонячна погода, чи глибока ніч.

Щоб правильно купити сонячні батареї необхідно здійснити дослідження ринку або його моніторинг. Під час ознайомлення можна переконатися в тому, що на сьогоднішній день панелі пропонують безліч фірм-виробників, при цьому сонячні батареї ціна різнитися залежно від продавця.

Багато хто вважає, що краще за все купити сонячні панелі шведського виробництва, оскільки ці виробники вже протягом тривалого часу перебувають на ринку і мають хорошу заслужену репутацію. В результаті ви отримаєте справну, надійну і економну техніку, яка буде повністю відповідати всім європейським стандартам якості.

Віддавши належне якості, ви також можете купити сонячну панель японського виробництва, ефективність якої доходить до 23% і при цьому товщина сонячної батареї тут буде в рази тонше, ніж у інших виробників. Японські панелі увібрали в себе всі переваги світового досвіду і є дуже популярними.

Якщо ви бажаєте придбати сонячну панель недорого, то зверніть увагу на продукцію українських фірм виробників, в даному випадку ціна сонячної панелі вас приємно порадує. На сьогоднішній день ви маєте можливість сонячні батареї купити 250 Вт або сонячні панелі 400 Вт - придбати батареї будь-якої потужності для установки на домашній або промислової електростанції.

Слід зазначити, що сонячні батареї мають складатися з деякого числа модулів, які вироблятимуть напругу. До складу кожного елементу входить фотодіод з кремнієм, який має потужність 0,5 В, тому стандартний, що складається з 36 елементів, модуль буде мати напругу 18 В і цієї напруги цілком вистачить на заряд акумулятора.

Якщо ж ви хочете купити сонячні електростанції з 72 елементів, то на виході отримаєте 24 В, при цьому ціни на сонячні батареї будуть оптимальними.

Приймаючи рішення купити сонячну панель, зверніть увагу на її якість, на ринку стандартно представлені 3 категорії якості:

 1. Grade A;
 2. Grade B;
 3. Grade C.

Найвигідніше купити сонячні батареї вищої якості (Grade A), оскільки з часом з ККД знижується всього на 12%, для сонячних панелей середньої якості характерно падіння якісних показників на 30%, в той час коли ви зможете сонячні панелі купити тільки низької якості (Grade C), то при їх старінні втратите 50% ККД.

Що врахувати при покупці сонячних батарей

Одними з найважливіших критеріїв при покупці сонячних панелей, є виробник, якість і кількість елементів, вироблена потужність, комплектація захисними діодами, вартість сонячних панелей.

Що врахувати при покупці сонячних батарей

У багатьох випадках на порядку денному стоїть питання яким сонячним панелям віддати перевагу: полікристалічним або монокристалічним?

Монокристалічні панелі 100-400 Вт надійні і зносостійкі, вони є відмінним вибором для регіонів з високим рівнем інсоляції і палючим жарким літом, ці моделі відрізняються високим рівнем ККД, який практично не знижується з плином часу.

Полікристалічні панелі 100-400 Вт, з об'єднаними в фотоелементи кристалами, підійдуть в тому випадку, якщо потреби в електроенергії незначні, ці сонячні батареї не підійдуть для облаштування промислової електростанції, але якщо ви хочете сонячні панелі купити для заміського будинку або дачі, то полікристалічні аналоги є найбільш підходящим варіантом. Вартість сонячних панелей полікристалічних нижче, ніж монокристалічних, тому їх придбання набагато вигідніше.

Якщо ви твердо вирішили купити панелі і вас не лякають ціни, то перед покупкою потрібно правильно розрахувати напругу і зрозуміти від яких чинників воно залежить. Ефективність найпоширеніших полікристалічних і монокристалічних панелей становить від 12 до 19%, при цьому чим нижче показник напруги, тим більше буде ефективність сонячної батареї, особливо з підключеним PWM контролером. Для збільшення показника потужності потрібно буде підключити паралельно кілька батарей.

На сонячні батареї ціна може підвищитися, якщо ви берете їх у комплекті з захисними діодами, які добре захищають всю систему від перегріву і виходу з ладу. Купуючи сонячні станції, зверніть увагу на наявність з'єднувальних кабелів і роз'ємів, якими комплектуються потужні сонячні системи з потужністю понад 70 Вт. Наявність сполучних кабелів і роз'ємів значно прискорить і спростять монтаж. Також установка сонячних батарей включає комплектацію акумуляторами.

Також Вас може зацікавити сонячні електростанції під ключ.

Сонячна панель 100 -150 Вт

Сонячні панелі купити 100-150 Вт означає ефективно використовувати зелену енергетику Сонця. Сонячна батарея 100 або 150 Вт не підійде для великих промислових електростанцій, але виявиться абсолютно необхідною для звичайних домогосподарств.

Сонячна панель 100 -150 Вт

Купити сонячну панель 100 або 150 Вт можуть дозволити собі практично всі бажаючі, оскільки ціни на сонячні панелі 100 Вт цілком прийнятні. У підсумку, ви зможете за допомогою сонячної енергії обігріти будинок, забезпечити його гарячою водою. Енергії вистачить і на кухонні побутові прилади і на світлодіодне підсвічування в саду, і на обігрів сауни і басейну.

Купити сонячну панель у Львові 100 або 150 Вт - це зробити вигідне капіталовкладення в власне житло.

Якщо вас цікавить на сонячна батарея ціна 100 Вт, то купити сонячну батарею 100 Вт можна за 120 доларів.

Сонячні панелі 200-250 Вт Львів

Якщо ви хочете купити сонячну панель 250 Вт або обладнати повноцінну сонячну електростанцію 200 Вт, то саме час задуматися про якість і ціну сонячних батарей.

Сонячна електростанція 200 Вт, що комплектується сонячними батареями 200 Вт 12в, придатна для використання на дачі або в котеджі, з виробленням електрики, необхідного для побутових цілей, в даному випадку в акумуляторах може бути накопичений заряд достатній на забезпечення електрикою протягом 1-2 днів при аварійному відключенні централізованого електрики.

Сонячна електростанція 200 Вт - готове рішення, яке ви можете купити прямо зараз, забезпечить будинок енергією, необхідною для безперебійної роботи двокамерного холодильника, енергозберігаючих ламп освітлення, телевізора, зарядного пристрою мобільного телефону, дрилі або будь-якого іншого електроінструменту, який ви будете використовувати виконуючи ремонтні роботи по будинку. Сонячна батарея 200 Вт 12в або сонячна панель 250 Вт - прекрасний вихід в тих випадках, коли ви не хочете залежати від держави, але бажаєте придбати власне надійне і стабільне джерело електрики.

У комплект обладнання, необхідного для забезпечення сонячної електростанції 200 Вт входить:

 • сонячні панелі 200 Вт;
 • акумулятор;
 • інвертор;
 • контролер заряду;
 • комплект роз'ємів і кабелів.

Сонячна електростанція 200 Вт зручна і проста в збірці, її можуть швидко монтувати як професіонали, так і ви можете здійснити її установку власними руками.

Якщо ви побажаєте збільшити потужність, то придбайте сонячні панелі 250 Вт.

Сонячна панель Львів 250 Вт - потужне і якісно нове рішення, коли мова заходить про зелену енергетику. Сонячна панель 250 Вт може бути як монокристалічною, так і полікристалічною, в будь-якому випадку це обладнання відрізняється надійністю і тривалим терміном служби, грозостійкістю і практичністю. Зручно, що управляти сонячними панелями 250 Вт можна віддалено, перебуваючи в будь-якій точці України.

Тим, хто вирішив купити сонячну панель 250 Вт, буде цікаво дізнатися, що на сонячну панель 250 Вт ціна становить 200 доларів.

Сонячні панелі 300-400 Вт

Сонячна електростанція 300 Вт дозволить, переробляючи енергію сонячного світла, істотно заощадити на рахунках за електрику. Сонячна електростанція 300 Вт відмінно працює під час сонячних днів і зменшує споживання електрики з основної мережі 220 В. З сонячною електростанцією 300 Вт, основу якої складають сонячні панелі 300 Вт, ви зможете підключитися до «Зеленого тарифу» і заробляти на виробленні електроенергії. У комплект цієї електростанції входить:

 • сонячні батареї 300 Вт;
 • мережевий інвертор;
 • комплект проводів і конекторів.

Сонячні панелі 400 Вт надють на 12% більше потужності в порівнянні зі звичайними батареями, вони допоможуть досягти чудових показників в умовах малої освітленості, наприклад, ввечері або рано вранці, а також в похмурі дні.

Сонячна панель 400 Вт показує відмінний опір механічного і сніжного навантаження, грозостійка, в даному випадку виробники надають 10 років гарантії на матеріали і 25 років гарантії на лінійність вихідної потужності.

Купити сонячні панелі 300 Вт, також як і сонячні панелі 400 Вт дуже вигідно, оскільки на сонячні батареї 300 Вт ціна становить 230 доларів.

Купуйте сонячні панелі в нашій компанії і ви отримаєте потужне і ефективне джерело електричної енергії, яке задовольнить всі ваші потреби в електриці.

Також Вас може зацікавити монтаж сонячних панелей.